Školní kolo v přespolním běhu

Již tradičně se naše škola zúčastnila školního kola v přespolním běhu, které se konalo 21. 9. 2017 na vrchu Háj.
autor: Mgr. Petr Jelínek
25. 9. 2017

Zúčastnily se všechny základní školy v Aši včetně našeho gymnázia. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích: mladší dívky, mladší chlapci, starší dívky a starší chlapci.

I přes náročnou běžeckou trať všichni v pořádku doběhli do cíle. Družstvo starších dívek ve složení: Veronika Sluková, Anna Perglerová, Nikola Jindráková a Iva Rejsková se umístilo na krásném 1. místě. Družstvo mladších dívek ve složení: Marie Křížková, Kateřina Uhmanová, Lucie Kašparová, Dora Křístková a Viktorie Dobešová se umístilo také na 1. místě. Družstvo mladších chlapců ve složení: Dominik Kiefer, Vít Veselý, Tomáš Švarc, Jan Novák, Filip Bufka, Honza Nguyen a Jan Zouhar se umístlilo na 3. místě, které bohužel nepostupuje. A družstvo starších chlapců ve složení: Filip Štecher, Filip Křížek, Alex Hanus, Matěj Bedecs, František Žoha, Lukáš Tomášek a Radovan Pýcha se umístilo také na zlatém 1. místě.

S výsledky jsme velmi spokojeni. Držte nám palce v dalším kole přespolního běhu, které se bude konat v úterý 26. září 2017!

A my - sportovci -  budeme doufat, že opět dosáhneme výborných výsledků.

 

Autor: Filip Křížek (tercie)