Basketbalisté ve formě

Rok se s rokem sešel a stejně tak i basketbalisté s basketbalisty, aneb 22. 11. 2019 se konalo Okresní kolo v basketu pro střední školy v Aši.
autor: Mgr. Petr Jelínek
12. 12. 2019

Zúčastnili se žáci ze septimy, sexty a kvinty (Filip Křížek, David Olah, Tomáš Tran, Tim Uhle, Deny Nguyen, Jakub Le, Gert Wunderlich, Michal Trgo, Alex Hanus, Václav Pilař, František Žoha, Dan Le) a žákyně z kvinty a sexty (Hana Trang Thúy, Anna Perglerová, Veronika Michálková, Natálie Lunterová, Viktorie Ivančovová, Eliška Bui).

Výsledky byly až ohromující, neboť naši kluci obsadili první místo bez ztráty zápasu, tudíž odměnou jim postup do krajského kola. My dívky jsme měly postup už jasný, protože přijel pouze jeden dívčí tým. Abychom si zahrály, hrály jsme dva zápasy. Jeden jsme vyhrály a druhý prohrály. Nakonec jsme postupovaly z druhého místa, jelikož na body soupeřky o jeden bod více než my.

Krajské kolo v basketu pro kluky se hraje 4. 12. 2019 a u nás dívek ještě neznáme termín. Tudíž nám držte palce a AŤ ŽIJE  NAŠE GYMNÁZIUM AŠ! Snad ode mě budete příště číst stejně pozitivní zprávu obsahující postupy dva.

                                                                                                                           Anna Perglerová (kvinta)