Druhé nejlepší v kraji v přespolním běhu

Druhé nejlepší v kraji v přespolním běhu… Nezní tato informace jako sen? A nezní ještě lépe, když vám povím, že se jedná o realitu?
autor: Mgr. Petr Jelínek
18. 10. 2019

Takového výsledku dosáhl náš hvězdný tým složený z Anny Perglerové, Veroniky Slukové, Michaely Pokorné, Nikoly Jindrákové a Veroniky Michálkové! Vyjely jsme si takhle pozdě ráno 10. 10. 2019 na závody do Sokolova a moc jsme si nefandily, ani neočekávaly skvělá umístění. Před sebou jsme totiž měly 3 km dlouhou trať skrz parčík za doprovodu nepřetržitých obřích kapek deště. Běhaly jsme 3 kolečka a už po prvním jsme všechny mohly ždímat trička. Tak moc pršelo. Každopádně jsme naše sportovní snažení dotáhly na krásné druhé místo, první místo nám uteklo o pouhé 4 body!

Na závěr jsme za odměnu dostaly medaile a pohár a poté následovala návštěva sushi restaurace v Chebu. No, není to paráda? Když jsme přijely zpět domů, následovala slovní pochvala pana ředitele.

Tudíž, ohodnotila bych závod jako krásné zakončení venkovní sezóny a nyní už nás čekají halové soutěže. Děkujeme všem za podporu!

Autor: Anna Perglerová (kvinta)