Pomáháme srdíčky

Dne 16. září 2020 se konala akce Srdíčkový den, kdy se na naší škole třída kvinta vydala do ašských ulic prodávat předměty na pomoc nemocným dětem.
autor: Mgr. Petr Jelínek
1. 10. 2020

Ráno se naše třída sešla ve škole, kde jsme se rozdělili do skupinek a dostali tašky plné magnetických kolíčků, plastových srdíček a magnetických záložek. Skupinky se rozešly po celé Aši a snažily se potkat laskavé lidi, kteří by rádi přispěli na organizaci Život dětem. Z důvodu koronavirové situace jsme ale nemohli některé organizace a školy navštívit, proto jsme to měli o něco těžší. Museli jsme více běhat a snažit se, abychom prodali co nejvíce kousků. Vynahradilo nám to však krásné slunné počasí a lidé, kteří byli vstřícní, milí a někteří velmi štědří.

Po návratu do školy jsme zjistili, že se většina předmětů prodala, tak jsme odcházeli domů s dobrým pocitem. Srdíčkový den se vydařil.

Poděkování si zaslouží nejen studenti, ale i paní učitelka Mgr. Pěnčíková, která celou akci zorganizovala. Největší dík patří všem Ašákům, kteří mají srdce na správném místě a přispěli na dobrou věc.

Moc děkujeme.

Autor: Vivien Macejáková (kvinta)