Oslavte s námi 30. výročí!

Právě letos, v roce 2020 si připomínáme 30 let od znovuotevření Gymnázia v Aši.
autor: Gymnázium
10. 6. 2020
Při této příležitosti jsme si připravili pro naše bývalé studenty, učitele, zaměstnance a spřátelené duše
Den otevřených dveří pro absolventy školy (23.10.2020) na který naváže následující den Výroční ples pro širokou veřejnost (24.10.2020).
Aby ani naši současní studenti nepřišli zkrátka, proběhne dopoledne 23.10.2020 v rámci výuky speciální
Den s absolventy, v rámci kterého budou mít možnost se setkat se zajímavými lidmi, kteří v minulosti prošli našim gymnáziem.
V rámci oslav navíc shromažďujeme co nejvíce fotek z uplynulých 30 let fungování naší školy a budeme moc rádi, pokud nám pomůžete a některé vaše fotky zašlete.
Jak? Více informací se dočtete níže…
Plakát Den otevřených dveří

Přijďte se podívat, jak se škola proměnila od dob vašich studií! V pátek 23.10.2020 mezi 15:00 a 19:00 hod se na Vás budou těšit současní studenti (a možná i někteří kantoři), kteří Vás provedou staro/novou budovou gymnázia. Pokud u sebe máte zajímavé fotky z doby, kdy jste lítali po zdejších chodbách, budeme rádi, když nám je přinesete ukázat (naskenujeme si je a opět vrátíme).

Plakát Výročního plesu

Zveme Vás na náš (ne)tradiční Výroční ples, který proběhne v sobou 24.10.2020 ve Velkém sále AKS v Aši. K vidění budou věci nevídané… Chcete-li se opět setkat se svými spolužáky a kantory a rádi byste měli jistotu, že na Vás zbyde místo u stolu, rezervujte si lístky na emailu lenka.horka@gymas.cz. Předprodej lístků začne v půlce září. Rádi Vás uvidíme, rádi si s Vámi zaplesáme!

Máte fotografie z dob vašich studií? A můžeme je vidět?

Shromažďujeme třídní fotky i momentky z gymnaziálního života. Budeme moc rádi, když nám je pošlete.

Jak nahrát své fotografie?
Níže vyberte rok, ve kterém jste maturovali, nebo budete maturovat (ne ročník zahájení studia, ani pořízení fotografie).
Pokud nahráváte více fotografií, můžete přiložit i textový soubor s popisem daných fotografií – např.: Foto123 – branný výcvik na Ohři, na fotu Pepa Novák a Marie Veselá.
Vybrané fotky si schováme do archivu a zveřejníme, aby si nově vytvořenou galerií mohl zalistovat každý zájemce.

 
 
 

Archiv fotografií