Všechny články

Volby do školské rady

Dne 9. 6. ředitel školy vyhlásil volby do školské rady. Podrobnější informace naleznete v přiloženém dokumentu.

autor: Mgr. Petr Jelínek   9. 6. 2021

Informace k výuce od 24. 5. 2021

Vážení rodiče, milí žáci, od pondělí 24. května je umožněna osobní přítomnost všech žáků naší školy na vyučování. Stále platí nutnost mít zakryté dýchací cesty minimálně zdravotnickou rouškou a pravidelné testování žáků na onemocnění COVID-19.

autor: Mgr. Petr Jelínek   19. 5. 2021

Informace k výuce od 17. 5. 2021

Vážení rodiče, milí žáci, od pondělí 17. května je umožněna osobní přítomnost žáků nižšího stupně osmiletého gymnázia na vyučování bez rotace. To znamená, že od 17. května se do školních lavic vrací třídy Prima, Sekunda, Tercie a Kvarta.

autor: Mgr. Petr Jelínek   12. 5. 2021

Návrat nižšího stupně gymnázia do lavic

Od pondělí 3. května mohou do školy nastoupit žáci nižšího stupně gymnázia, avšak pouze v režimu tzv. rotační výuky – střídání celých tříd po týdnu.

autor: Mgr. Petr Jelínek   27. 4. 2021

Informace pro uchazeče k průběhu přijímacích zkoušek

Uchazeči konající přijímací zkoušku nemusí mít respirátor, ale postačí zdravotnická rouška. V souladu s Opatřením obecné povahy MŠMT a Mimořádným opatřením MZDR upozorňujeme uchazeče a jejich zákonné zástupce na následující informace, které upravují podmínky konání přijímacích zkoušek.

autor: Mgr. Petr Jelínek   20. 4. 2021

Změna termínu maturitních a přijímacích zkoušek

V reakci na pokračování zákazu osobní přítomnosti žáků ve škole a vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci, MŠMT provedlo úpravy termínů konání maturitní zkoušky a jednotné přijímací zkoušky.

autor: Mgr. Petr Jelínek   12. 3. 2021

Den otevřených / zavřených dveří

Projekt žáků Kvarty, který Vás nechá nahlédnout pod pokličku ašského gymnázia. Nejenom uchazeči o studium, ale i absolventi, bývalí učitelé, Ašáci, zkrátka všichni se mohou podívat, jak nyní škola vypadá a jak probíhá výuka v současné době.

autor: Mgr. Petr Jelínek   7. 2. 2021

Přípravné kurzy k přijímacímu řízení

Sdružení rodičů a přátel Gymnázia Aš pořádá přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Gymnázium Aš pro žáky 5. tříd základních škol.

autor: Mgr. Petr Jelínek   6. 1. 2021

Organizace výuky od 4. ledna 2021

Od 4. ledna probíhá výuka na středních školách pouze formou distanční výuky. Toto opatření platí pro všechny ročníky.

autor: Mgr. Petr Jelínek   29. 12. 2020

Organizační opatření týkající se návratu žáků gymnázia do školy

Od pondělí 7. prosince mohou do školy nastoupit žáci vyššího stupně gymnázia, avšak stejně jako nižší stupeň gymnázia pouze v režimu tzv. rotační výuky – střídání celých tříd po týdnu.

autor: Mgr. Petr Jelínek   2. 12. 2020